Muzikál Postřižiny

Datum konání

26.05.2018    
20:30

Místo

Loděnice
Loděnice, Loděnice

Na nádraží v Loděnici bude 26. května k vidění muzikál Postřižiny. V hlavních rolích se představí profesionálové Jan ROSÁK, Lumír OLŠOVSKÝ a Ondřej BÁBOR.

Osm úspěšných sezon má za sebou původní muzkál Postřižiny. Jednu ze dvou letošních derniér bude hostit nádraží v Loděnici, které proslavil film Jiřího Menzela natočený podle jiného slavného díla Bohumila Hrabala – Ostře sledované vlaky. Budete mít jedinečnou příležitost vidět krásnou Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu.
Pod komínem zámku ve Svinařích na Berounsku měly Postřižiny v roce 2008 premiéru, 26. 5. 2018 se na železničním nádraží v Loděnici na Berounsku uskuteční jedna ze dvou letošních derniér.

V hlavních rolích muzikálu, který slaví úspěchy po celém republice a vidělo jej několik desítek tisíc diváků, budete mít možnost vidět skvělého moderátora Jana Rosáka (dr. Gruntorád), profesionálního muzikálového herce Ondřeje Bábora (Francin), nositele divadelní Thálie, herce, režiséra a šéfa muzikálu Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni Lumíra Olšovského (kominický mistr De Giorgi), zkušenou ochotnici, členku divadla Akorát Adélu Červenkovou (Maryška) i excelentního purkrabího z muzikálu Noc na Karlštejně Karla Krále (Pepin). Zdatně jim asistují mnozí další, kromě herců si zahrají osovští hasiči v dobových uniformách, členové staropražské kapela Třehusk, živá zvířata či historická technika. A pivo, samozřejmě…
Před představením zahraje staropražská kapela Třehusk.

Vstupné:

300 Kč bez rozdílu věku, hromadné objednávky možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *