Nezařazené

Úspěchy mezouňské chovatelské stanice

Naše chovatelská stanice dosáhla v letošním roce mnoha úspěchů na výstavách psů v České republice i na Slovensku. Na začátku dubna získala naše fena bostonského teriéra Bella Soraya simply  Beautiful 2. místo v soutěži „Nejlepší mladší dorost“ na mezinárodní výstavě v Nitře. Ve stejném duchu se nesla celá dosavadní výstavní sezóna, kde Bella získala několik dalších prvenství ve třídě štěňat i dorostu.

Tobiana a Bella v Mladé BoleslaviFenka bostonského teriéra Tobiana Crystals se po mateřských povinnostech vrátila do výstavního kruhu a ihned potvrdila své kvality ziskem vítězství na národní výstavě v Klatovech s výsledkem V1, čekatelstvím Českého šampiona (CAC), titulu Národní vítěz (a s tím spojeným čekatelstvím titulu Šampion ČMKU) a BOS – nejlepší jedinec opačného pohlaví. Na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi se perfektně prezentovaly obě naše feny. Tobiana získala vítězství s oceněním V1 CAC a rezervní čekatelství titulu Mezinárodní šampion (res. CACIB). Bella se zde předvedla poprvé ve třídě mladých, kde také zvítězila a získala ocenění V1, čekatelství Českého junior šampiona (CAJC), BOJ – nejlepší mladý plemene a BOS – nejlepší jedinec opačného pohlaví

Dalším velkým úspěchem byla také naše účast na klubové výstavě Bostonských teriérů v Mladé Boleslavi, kde Bella opět vyhrála svou třídu mladých, získala již druhé ze tří potřebných čekatelství pro udělení titulu Český junior šampion a Tobiana taktéž potvrdila svou skvělou výstavní kondici vítězstvím třídy otevřené a ziskem již třetího čekatelství titulu Český šampion.

Doufáme, že naše fenky brzy splní všechny podmínky pro získání titulů šampionů a budou i nadále takto úspěšně reprezentovat naší chovatelskou stanici a obec Mezouň!