Návrh územního plánu pro společné jednání

6. června 2022 byl na úřední desce obce Mezouň zveřejněn návrh nového územního plánu pro tzv. společné jednání s dotčenými orgány, krajským úřadem a sousedními obcemi.

Toto jednání je neveřejné, ale již v této fázi má každý právo uplatnit své připomínky ve lhůtě 45 dnů (tj. do 21. července 2022 včetně).

Připomínky se podávají písemně na Obecním úřadě v Mezouni, Mezouň 72, 267 16. Nezapomeňte uvést své jméno a podpis!

Podrobnou dokumentaci včetně výkresů naleznete pod tímto odkazem: https://www.mezoun.cz/wp-notice/verejna-vyhlaska-zverejneni-navrhu-uzemniho-planu-mezoun/.


Aktuální stav (květen 2023)

Ladíme poslední detaily. Ve druhé polovině května by mělo konečně začít vypořádání připomínek, které byly doručeny k návrhu v červnu a červenci 2022. Toto vypořádání bude provádět Mgr. Jindřich Felcman, Ph.D. (výkonný pořizovatel).

Aktuální stav (duben 2023)

Od ledna se již uskutečnilo několik pracovních jednání k návrhu nového územního plánu (mj. i s hlavní projektantkou Ing. arch. Šindlerovou a výkonným pořizovatelem Mgr. Felcmanem), kde jsme vzhledem k obměněnému složení zastupitelstva diskutovali o návrhu územního plánu, k němu došlým připomínkách a jeho možných úpravách.

Dne 18. dubna 2023 by se mělo uskutečnit další pracovní jednání zastupitelstva, na kterém by se měly mj. projednávat připomínky, které byly na obec zaslány v prvním kole v rámci tzv. společného jednání.

O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Máte dotaz k návrhu územního plánu? Není Vám něco jasné? Napište nám na e-mail up@mezoun.cz.

 

Jeden myslel na “Návrh územního plánu pro společné jednání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *