Nezařazené

Dopravní omezení mezi Mezouní a Vysokým Újezdem (od 9.5.2018)

Vážení cestující, z důvodu výstavby kanalizace mezi obcemi Mezouň a Vysoký Újezd dochází ke změně trasy a zastávek na linkách PID 310 a 311 od 9.5.2018 do odvolání (cca 15.7.2018).

Na těchto linkách jsou zavedena následující opatření: Vybrané spoje budou ze zastávky Nučice, Prokopská náves prodlouženy do zastávky Mezouň. Linka je v úseku Nučice, Na Krahulově– Bubovice/Lužce vedena objízdnou trasou přes Loděnici. Zastávky Nučice, žel.zast., Mezouň a Vysoký Újezd, Sokolovna jsou pro linku 311 zrušeny.

Více informací viz: dopravni-omezeni-mezoun-vysoky-ujezd (pdf 443 kB)

Jízdní řády od 9.5.2018:

 

 

2 komentáře: „Dopravní omezení mezi Mezouní a Vysokým Újezdem (od 9.5.2018)

  • Dobrý den,

    ráda bych se zeptala, zda jste reagovali na výlukový jízdní řád linky 310, podle kterého neexistuje spojení mezi Mezouní a Prahou o sobotách a nedělích, a na fakt, že během výluky není možné se přímo dopravit do Rudné ( zdrav. středisko, atd..). Já osobně jsem již své vyjádření na PID poslala a zřejmě nebudu sama, nicméně reakce obecního úřadu by měla určitě větší váhu.
    Děkuji za odpověď a zdravím.

  • Dobrý den,

    dopravní omezení je vyvolané stavbou kanalizace v Mezouni a ve Vysokém Újezdě. Bohužel, vzhledem k velkému rozsahu výluk v regionu, nebylo možno nahradit všechny spoje. O doplnění dopravního spojení mezi Mezouní a Prahou o sobotách a nedělích probíhá jednání.

    S pozdravem

Komentáře nejsou povoleny.